Site Rengi


Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmamız 30 Yılı aşkin tecrübesi ile Güven ve Kalitenin vazgeçilmez ismi ve yükselen değeri olarak müşterilerimize hizmet vermektedir.

Otomasyon , Pano Dizayn konusunda illerden gelen talepleri karsilamak üzere çalismalarimizi araliksiz sürdürmekteyiz.
1997 den itibaren ek olarak Biriket makineleri otomasyon işlerini gerçeklestirmektedir.

Firmamız otomasyon sistemleri kurulum, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Anahtar teslimi otomasyon sistemleri taahhüt işleri, kontrol sistemleri (Isı, nem, basınç, koordinat, step motor, servo motor gibi uygulamalar), şirketimize özel çözümler üretmektedir.

Gelişmiş tasarım ve bakım donanımlarına sahip kaliteli kadromuzla yenilikçi çözümler üretmekle birlikte, teknolojik gelişmeleri takip ederek, en iyi müşteri memnuniyetini sağlamak şirketimizin kalite politikası olarak yer almaktadır.
Genel ağırlık olarak otomasyon hizmetlerinde yoğunlaşarak müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde karşılamak ve daha iyi çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ

Bizim için güvenilir ve dürüst olmak her şeyden önce gelir, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle dürüst ve ahlaki bir işbirliği içinde oluruz. Uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler bizim için önemlidir. İşlerimizi taahhüt ettiğimiz zamanda ve verilen sözlere uygun olarak doğru bir şekilde yaparız.

İşini bilinçli yapan, çevresini sorgulayan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda insiyatif kullanabilen kişilerle çalışır, başarımızı paylaşırız.

Hızla gelişen teknoloji ve pazar koşullarına göre hareket kabiliyetimizi üst noktalarda tutup, her koşulda yoğun rekabet ortamı içerisinde yerimizi koruruz. Pazarı sürekli kontrol edip, tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde, en iyi olana odaklı olarak kendimizi sürekli geliştiririz. Değişime her zaman açığızdır.

Taahhütten malzeme satışına kadar tüm aşamalarda müşteri odaklı bir kalite ve hizmet prensibi içerisinde müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını kabul ederiz. Mükemmel olanı üretip, mükemmel bir hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarımızın devamlılığını sağlamak, bunu da uluslararası kabul edilebilirlik şartları çerçevesinde belgelendirmek bizim için önemlidir.

MİSYONUMUZ

  • Otomasyon sektöründe, teknolojik gelismeler ışığında müşterilere en
    iyi hizmeti sunmayı öncelikli hedef koyan firmamız bu hedef için;
  • Müsteri Memnuniyeti
  • Teknolojik AR-GE yönetimi
  • Proje zamanlarına uyma
  • Optimum maliyetle rekabet edebilme
  • ilkelerini misyon olarak benimsemistir.